Timothée Chalamet’in Willy “Wonka” Filminden İlk Görüntüler Yayınlandı!

Timothée Chalamet’in Willy “Wonka” Filminden İlk Görüntüler Yayınlandı!

“Charlie’nin Çikolata Fabrikası” çıkalı ve “Willy Wonka” karakterini sinema ekranında göreli tam olarak 16 sene olmuş. Peki yeni bir versiyonunu görmeye ne dersiniz?

“WONKA” şu anda yapım aşamasında ve 2023’te yayınlanmayı bekliyor!

Paul King’in yönetmenliğini yaptığı ( kendisi ayı Paddington filmlerini yapmış daha öncesinde), genç Willy Wonka’yı Timothée Chalamet’in canlandırdığı film şu anda çekim sürecinde ki bunu Oscar adaylıklı, “Dune” kitap/film serisinin yeni “Paul”u Timothee’nin instagram hesabında görebilirsiniz!

Birkaç haftaya ülkemizde vizyona girecek olan “Dune: Çöl Gezegeni” filmindeki rol arkadaşı Zendaya’nın da Timothee Chalamet’i destekleyici niyetle yazdığı yorumunu da görebilirsiniz! İkisini ekranda görmek için sabırsızlanıyoruz!

“Wonka” 2023’ün konusu ne olacak?

2005’te Tim Burton’ın yönettiği ve Johnny Deep’in Willy Wonka’yı canlandırdığı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” filminin yeniden üretimi gibi olmayacak “Wonka”. Bu sefer spesifik olarak Willy Wonka’nın gençliğine ve “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”ndan hatırlayacağınız küçük Oompa-Loompa’larıyla nasıl tanıştığının hikayesine değinilecek.

Filmde Timothee’nin yanında Oscar ödüllü “The Favorite” filminde Kraliçe Anne’i canlandırmasından tanıyabileceğiniz Olivia Colman’da bulunacak. Aynı şekilde efsanevi “Mr. Bean” karakterinden tanıyabileceğiniz Rowan Atkinson’da filmde bulunacak.

Bolca dans ve şarkının yer alacağı filmde Timothee Chalamet’i daha önce sinema ekranında daha önce hiç görmediğimiz bir biçimde göreceğiz!

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ