Hawkeye Dizisi Hakkında Duymak İstedikleriniz: Kate Bishop Kimdir?

Hawkeye Dizisi Hakkında Duymak İstedikleriniz: Kate Bishop Kimdir?

Bir başka Disney+/ Marvel dizisi daha bizlerle: Hawkeye. Yenilmezlerin pek de hak ettiği ilgiyi alamadığı sessiz ve insani kahramanı Hawkeye yani namı diğer Clint Barton’ın dizisi.

Dizi “Endgame”den ve ardından kronolojik sırayla yayınlanan sayısını artık bilemediğim film ve dizinin devamı şeklinde ekranlara yansıdı. Hawkeye’ın 2012 yılında Newyork’u uzaylılardan korumaya çalışırken farkında olmadan hayatını kurtardığı Kate Bishop adlı çizgi romanlardaki genç yenilmez de dizi de bizlerle birlikte.

 

Kate Bishop Kimdir?

Büyük ve köklü bir sosyal güvenlik şirketi yöneten Eleanor ve Derek’in tek kızıdır. Birçok dövüş sanatını bilmekte olup üstün nişancılık yeteneğine sahiptir. Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğim gibi; Hawkeye’ın 2012 yılında Newyork’u uzaylılardan korumaya çalışırken farkında olmadan hayatını kurtarmasından sonra nişancılığa başlamıştır. Dizide ise Kate Bishop’ı Hailee Steinfeld canlandırıyor.

 

“Bir “Avenger” olarak bana kahraman olmak için süper güçlere ihtiyacım olmadığını gösterdin." – Kate Bishop

 

Her ne kadar Hailee Steinfeld beni nedenini bilmediğim bir şekilde rahatsız etse ve takdırdıkları mavi lensler çok kötü dursa da Kate Bishop karakterini çok iyi becermiş diye düşünüyorum!

 

Bugün itibariyle henüz 3 bölümü yayınlanan dizi bizlere yılbaşı temalı bir aksiyon/eğlence sunuyor. Clint’in yeteneklerinden ve özellikle diğer yenilmezlere karşın insanı tarafını daha detaylı inceleme şansı buluyoruz. Wandavision ve Loki gibi aşırı CGI ile karşılaşma durumu söz konusu olmadığından sanki bir filmden koparılmış gibi değil de cidden bir diziymiş tadını alabiliyorsunuz!

Önümüzdeki hafta görüşürüz bakalım dördüncü bölümde neler olacak!

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ