E-Fatura E-arşiv Fatura Programı

E-Fatura E-arşiv Fatura Programı

E-Fatura E-arşiv Fatura Programı

Geçmiş dönemlerde insanlar kaybolabilen, zarar görebilen fatura ile zorlanırdı. Özellikle el ile yazmayı sevmeyen insanların bir faturayı doldurabilmesi ve ulaştırabilmesi çok zor ihtimaldi. Bir de oluşturulmuş olan faturanın müşteriye ve muhasebe departmanına ulaştırılması gibi çok önemli ve zorlu bir süreç vardı. İnsanlar yıllar boyunca böyle zorlu süreçleri atlattı. Ancak artık böyle bir durumla karşı karşıya kalmanıza gerek yok. Artık sizin için özel olarak üretilmiş bir e-fatura ve e-arşiv fatura programınız var. Dünyanın en zorlu süreçlerinden bir tanesi olan elle fatura yazma ve bu faturayı fiziksel olarak karşı tarafa ulaştırma devri bitti. Elektronik ortamda rahat bir şekilde hazırlayabileceğiniz ve karşı tarafa anında ulaştırabileceğiniz e-fatura ve e-arşiv fatura programı sayesinde hem müşterileriniz memnun olacak hem de siz.

E-Fatura Ve E-Arşiv Fatura Uygulaması Nedir?

E-fatura ve e-arşiv fatura uygulaması tıpkı elle yazılan faturalar gibi çalışmaktadır. Ancak tek farkı elektronik ortamda hazırlanıyor olmasıdır. Elektronik ortamda hazırlanmış olan e-fatura ve e-arşiv faturanın karşı tarafa ulaştırılması sadece bir mail kadar uzaktadır. Mail yolu ile tüm müşterilerinize tek bir tıkla tüm fatura ve irsaliyelerinizi ulaştırabilirsiniz. Müşterilerinizin günlerce fatura beklediği dönemler çok geride kaldı. Vivosis Online Ön Muhasebe e-fatura ve e-arşiv fatura programı sayesinde siz de tek bir tık ile tüm fatura ve irsaliye işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Müşterilerinizin beklemekle geçirdiği günler, sizin onay sonrası işleme alacağınız faturaların artık çok geride kaldığını tekrar tekrar hatırlatalım.

E-Faturanın Avantajları Nelerdir?

  • E-Fatura oluşturulduğu zaman tüm tahsilatlar çok hızlı bir şekilde gerçekleşir.
  • E-Fatura ile fatura takip süreci otomatik olarak yapılır.
  • Kolay ve hızlı bir şekilde fatura oluşturabilirsiniz.
  • Faturalarınızı anında müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
  • Fatura gönderimi sırasında kargo ya da elden teslimat gibi pahalı işlemlere gerek kalmaz.
  • Fiziki faturaların kontrolü ve saklanması çok zordur. Ancak elektronik ortamda hazırlanmış olan faturaların saklanması bir klasör gibidir. Klasörü açtığınız zaman arşivlenmiş bir şekilde ay ay ve gün gün tüm faturalarınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Doğayı korumak gibi bir ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Fiziki faturalar tıpkı bir ağaç gibi düşünüldüğünde doğaya ne kadar fayda sağladığınızın farkına varırsınız.

E-Faturaya Nasıl Geçiş Yaparım?

Vivosis e-Fatura ve e-İrsaliye ile tüm faturalandırma hayatınızı tek bir tık öteye alabilirsiniz. Kullanıcılarınız ile sınırsız bir şekilde dilediğiniz kadar hızlı ve kolay bir şekilde fatura oluşturabilirsiniz. E-Faturaya geçiş yapabilmek için Vivosis.com adresine giriş yapmanız ve iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri danışmanı hemen sizinle ilgilenecek ve tüm verilerinizin Vivosis e-Fatura ve e-İrsaliye programına taşınmasına yardımcı olacaktır. Daha önce farklı bir marka ile çalışıyorsanız ve verilerinizin güvenliğinden endişe ediyorsanız merak etmeyin. Güvenli bir şekilde tüm veri taşıma işlemleri Vivosis tarafından gerçekleştirilebilecektir. Özellikle yüksek sayıda fatura verisine sahip olan şirketlerin ya da bir çiğ köfte işletmesinin tüm finansal ve fatura verisi taşıma işlemleri Vivosis tarafından gerçekleştirilebilir.

E-Fatura Ve E-Arşiv Fatura Uygulaması Fiyatları

Vivosis E-Fatura Ve E-Arşiv programı sayesinde neler kazanabileceğinizi öğrendiniz değil mi? İnsanın ne kadar kolay bir şeyleri kazanabileceği işte gün gibi ortada. Elektrik ortamda kesilen fatura hem sizin zaman kaybınızı hem finansal kaybınızı hem de doğa kaybını önleyecektir. İnsanoğlunun ticari işletmeler için bugüne kadar geliştirmiş olduğu en büyük ve en özel seçeneklerden bir tanesi olan Vivosis E-Fatura Ve E-Arşiv programı ile tüm ticari kolay işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ