Rihanna ve Nicki Minaj’ın Beraber İç Çamaşırı Koleksiyonu Çıkarıyor!

Rihanna ve Nicki Minaj’ın Beraber İç Çamaşırı Koleksiyonu Çıkarıyor!

Geçen ay yazdığım Rihanna milyarder oldu! gibisinden yazımı belki okumuşsunuzdur. Nasıl milyarder olduğunu da sizlerle paylaşmıştım ancak eminim ki birçoğunuz (en azından sosyal medyayı takip eden) kurduğu FENTY BEAUTY ve savagexfenty markalarıyla bunu sağladığını biliyordur.

Aynı biçimde eminim ki bir şekilde Nicki Minaj’ın da adını duymuşsunuzdur. Yıllardır Amerikan popundan hiphop’a kadar herkesin şarkısında illa bir 30 saniye rap yapmışlığı var. Geçtiğimiz yıl emekliye ayrılıyorum demişti ancak içindeki müzik aşkı onu salmayacak gibi de duruyor. Çünkü hala daha bazı sanatçılarla düet yapıyor. Umarım da cidden emekli olmamıştır çünkü Kanye West- Monster’ı onun sayesinde dinleyebiliyorum!

Rihanna ile Nicki ise uzun zamandır çok yakın arkadaş, daha öncesinde beraber şarkı yapmışlardı; Rihanna’nın kızıl saçlı dönemlerinde. LOUD era, baya güzeldi..  O yüzden bu haber Rihanna ve Nicki hayranlarına çok iyi gelecek, beraber bir koleksiyon çıkarıyorlar!! Sanırım bu SavagexFenty markasının ilk birlikteliği olacak çünkü daha öncesinde kimsenin bu markayla anlaşmalı koleksiyon çıkardığını duymadım!

Nicki Minaj X Rihanna Savage Fenty koleksiyonu çok yakında bizlerle olacak anlaşılıyor ki. Aşağıdaki videodan da bu iki karayip kızının çekimler esnasında çektiği videoyu izleyebilirsiniz!

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ