Tinder'dan Alternatif Seçenek Dönemi!

Tinder'dan Alternatif Seçenek Dönemi!

Arkadaşlık kurmak adına insanların birbirleriyle tanışmalarını daha kolay bir hale getiren Tinder uygulamasından büyük adım.

Sosyal medya ve teknolojiyi takip edenler arasında oldukça popüler bir uygulama olan Tinder’ı birçoğumuz duymuştur.

Tinder uygulaması aslında insanların daha kolay bir şekilde arkadaşlık kurmalarını sağlayan bir uygulamadır. Ancak bizim toplumsal algımız bu uygulamayı kullanırken kendimize bir eş bulmak olmuştur.

Bildiğimiz üzere Tinder uygulamasında diğer birçok uygulamada olduğu gibi kendi profilimizi oluşturuyoruz ve bulmak istediğimiz profil seçeneklerini belirli mesafeler aralığında görebiliyoruz.

Bulmak istediğimiz profil seçenekleri arasında Erkek / Kadın seçeneklerinden birini seçmemiz gerekiyor. Ancak farklı cinsel tercihlere sahip olan insanlar için henüz bir yapılandırma bulunmuyordu.

 

Tinder yeni güncellemesiyle bu duruma el atmış bulunmakta. Kendi tercihimiz ve aradığımız kişinin tercihlerine göre farklı seçeneklerde filtreleme yapabiliyoruz.

Heteroseksüel, gay, lezbiyen, biseksüel, aseksüel, demiseksüel, panseksüel, queer ve kararsız seçeneklerini yeni güncellemesiyle kullanıma sunan Tinder, artık eşleşen insanların özelliklerinin birbirine daha yakın olmasını ve bu uygulamayı kullanarak eşleşen insanların uygulamadan daha çok memnun kalmasını hedeflemiş görünüyor.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ