Kask İçin Stop Lambası!

Kask İçin Stop Lambası!

Motosiklet kullanmak özellikle ülkemizde oldukça zor bir halde. Özellikle de güneş battıktan sonra.

Motosiklet kullanıcılarını farketmek anlamında yapılan onca eylem onca uyarıya rağmen hala daha ülkemizde motosiklet kullanıcılarının dezavantajına yönelik kazaya sebep olabilecek dikkatsiz ve bilinçsiz hareketlerde bulunan şoförler var. Herşeyden önce motosikleti farkedin demek istiyorum.

Hava karardıktan sonra motosikletlerin özellikle arka aydınlatma lambaları bazı durumlarda yeteri kadar etkili olamıyor. Bunun etkisiyle bazen kazalara sebebiyet verilen durumlar yaşanabiliyor. Bir motosiklet kullanıcısının, kendisinin ve yoldaki diğer herhangi bir sürücünün mal ve can sağlığını koruması açısından ekipman kullanımına dikkat etmesi gerekmektedir. Motosiklet için yapılmış olan mont, kask, pantolon, eldiven gibi ekipmanların üzerinde ışık olan ortamlarda kendilerini göstermeleri açısından ince ya da ufak da olsa reflektör dediğimiz şeritlerden vardır. Bu şeritler akşam arkanızdan yaklaşan bir otomobil sürücüsünün farları açıkken sizleri daha iyi bir şekilde farkedebilmesi için çok önemlidir.

Bu ürün ise sizi hem farkettiriyor, hemde fren yaptığınız zaman yanan led aydınlatmaları sayesinde arkadan gelen sürücüye önlem amaçlı fren lambası yakıyor. Bu ürün portatif olmakla birlikte çokta kullanışlı bir ürün. Hatta portatif olmaması daha avantajlı bile olabilir. Direk kaska monte edilmiş şekilde bir kullanım motosiklet kullanıcıları açısından çok daha sağlıklı hale gelecektir.

Ürünün tanıtım reklamını buradan izleyebilirsiniz.

 

1 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ