11 Kişinin Öldüğü Travis Scott Konseri Hakkında Medyanın Size Yansıtmadığı Gerçekler!

11 Kişinin Öldüğü Travis Scott Konseri Hakkında Medyanın Size Yansıtmadığı Gerçekler!

Travis Scott; hiphop kültürünü takip edenlerin bilebileceği, sıradan vatandaşın ise Kylie Jenner’dan tanıyabileceği bir rapçi bozması. Geçtiğimiz günlerde ise 2018 yılında yayınlanan ASTROWORLD albümünün ardından düzenlemeye başladığı,

ASTROWORLD Festivalinde 11 Kişi Hayatını Kaybetti!

Festivale, konsere gitmek gibi bir aktivitenin insana mutluluk ve enerji vermesi gerekirken; ASTROWORLD festivale gitmeyenleri bile mutsuz edip herkesin enerjisini sömürdü. Festivale gidenlerin olası ruh hallerinden bahsetmiyorum bile.

 

Nasıl Böyle Bir Durum Yaşanabiliyor?

Dünyanın birçok yerinde birçok sanatçı konser veriyor, festivaller düzenliyor ANCAK insanlar ölmüyor. Neden?

Çünkü kapasite 50 bin kişiyse, 50 bin kişidir. Sen gidip 50 bin kişilik arenaya 200 bin kişiyi koyamazsın. Cebinde milyonların yokmuş gibi insanları riske sokamazsın. Disney oyuncusu değil bu insanlar ( Travis ve ekibi) duruma gayet de rahat bir şekilde dur diyebilirlerdi. En azından festivalin düzenlendiği bölgenin (Atlanta eyaletinde Houston diye bir şehir) polisinin endişelerine kulak verebilirlerdi fakat hayır, paran varsa kural yok.

 

Hadi öngöremedin diyelim (Böyle bir ihtimal yok da hadi neyse,,,) . Festival esnasında hayranların “GÖSTERİYİ DURDURUN” diye tezahürat yapması ve senin 10 metre ileride insanların ölü bedenini görüyor oluşuna rağmen HİÇBİR ŞEY yapmayışın? Barbarlık. Başka bir açıklaması yok. Hiç insani bir durum değildi bu ve şimdi ne oldu biliyor musunuz?

Travis Scott’a 1 Milyon Dolarlık Tazminat Davası Açıldı!

Tamam iyi oldu, güzel oldu da dava açıldı ancak bir milyon nedir ki onlar için? MilyonLAR kazanan insanları parayla cezalandırmak, hem de küçük bir miktarda, biraz ahmaklık. Travis Scott’ın marka iş birlikleri yakılsa, konser vermesi uzun bir süre yasaklansa işte bakın o zaman neler değişiyor. Tavırlar nasıl da farklı, müzik nasıl da farklı.

Ailelerinden Türkçe bilen var mı bilemiyorum ancak baş sağlığı diliyorum. Böyle saçma bir ölüm hikayesi daha olamaz.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ