"Spider-Man: No Way Home"'un Fragmanı Salı Günü Yayınlanacak! Ve Film İçin Olan Heyecanımızı Neden Kaybetmeye Başladık?

"Spider-Man: No Way Home"'un Fragmanı Salı Günü Yayınlanacak! Ve Film İçin Olan Heyecanımızı Neden Kaybetmeye Başladık?

Spider-Man’in ne olduğunu veya kim olduğunu anlatmam gerekmiyordur diye düşünüyorum artık. İlkokul çocuğundan teknoloji kullanan yetişkine kadar her yaştan insan adına hakim bulunuyor. İlkokulda sıra arkadaşınızın Spider-Man’li kalem kutusu oluyor ve üniversiteden arkadaşlarınız da illaki Spider-Man’in Tobey Maguire versiyonunu izlemiş oluyor.

Şanslısınız ki neredeyse bir ay sonra Spider-Man: No Way Home vizyona girecek!

Tom Holland yani sevgili MCU Spider-Man’imiz, press tura ( filmi tanıtmak için dünya çapında gerçekleştirilen reklam turu diyebiliriz)  Los Angeles’a gelişiyle yavaş yavaş başladı gibi gözüküyor, ve geçen gün MCU Spider-Man üçlemesindeki Peter’ın dostu Ned’i canlandıran Jacop Batalon ile yaptığı İnstagram yayınında Jacop cuma günü Los Angeles’a yanına geleceğini söyledi!

Yani her şey; son defa, yeniden başlıyor.

Ancak ben de dahil olmak üzere birçoğumuz bu büyük MCU filmi için heyecanımızı kaybetmeye başladık. 

 

Andrew Garfield ve Tobey Maguire, Spider-Man: No Way Home’da Olacak Mı?

Bu soru sıkıcı bir hale gelmeye başladı çünkü 1 ay kadar bir süre kaldı ve daha asıl fragmanı görmedik. İnsanlar artık sıkıntıdan ve meraktan binlerce olası hikaye kurgulamaya başladı. Tabii bu durum Marvel Stüdyolarının hoşuna gidiyordur da, bir yandan izleyicinin gözüyle bakınca canımızın sıkıldığını anlayabilirsiniz.

Andrew’un ilk filmi çıkalı neredeyse 10 sene, Tobey’nin filmi çıkalı neredeyse 20 sene olacak ve insanlar ikisine de hala daha Spider-Man ile ilgili soru soruyorlar ve nasıl desem, bıkmış ve tükenmiş surat ifadeleriyle Spider-Man hakkında konuşuyorlar. ARTIK ÇIKSIN DA İZLEYELİM YANİ ŞU FİLMİ.

 

 

Başka sinir bozucu bir mevzu da Tom Holland ve Zendaya’nın ilişkisi olacak.

Şahsi fikrimi sorarsanız birlikte olduklarını düşünmüyorum (lol) .Ancak tabii yine de emin olamayız ne ikisini tanıyorum ne de onlar beni tanıyor. Sadece bu “rol arkadaşınla birlikte ol” muhabbetini Spider-Man filmlerinde daha önce çok görmüştük.

 

Andrew Garfield ve Emma Stone, The Amazing Spider-Man döneminde birliktelerdi ve sadece ilişkilerinden yararlanılarak filme 6 Milyon Dolardan fazla katkı sağlamışlardı. Bu yüzden Sony ayrılmalarını hiç istemiyordu!

Muhtemelen aynı durum Zendaya ve Tom Holland ile de gerçekleşecek ki Zendaya ve Tom, Emma ile Andrew’dan çok daha ünlü. Bu sebeple gerçekleşecek press tur sürekli ikisinin ilişkisi etrafında dönüp sıkıcı bir hale gelecek, eğer Spider-Man’i karakteri sevdiğiniz için seviyorsanız tabii. Aksi takdirde bunları tartışmamızın hiçbir manası yok zaten!

Bakalım neler olacak göreceğiz çünkü FRAGMAN SALI GÜNÜ YAYINLANACAK!

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ