"Eternals"ın Sersi'si Gemma Chan Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Detay!

"Eternals"ın Sersi'si Gemma Chan Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Detay!

Gün geçmesin ki başka bir MCU filmi çıkıp herkesin diline düşmesin.

Bugünlerde de sinemalarda Angelina Jolie, Salma Hayek ve Gemma Chan gibi oyuncuların başrolleri paylaştığı “Eternals” gösterilmekte. Farklı toplulukları temsil eden oyuncu kadrosunun “Eternals” da en çok ilgi çeken kişilerden biri Gemma Chan oldu.  Bu nedenle de izleyicisine onu tanıtabilmek için  “Gemma Chan Hakkında Bilmediklerinizi” derledik:

 

1. Piyano ve Keman Çalabiliyor.

Bu iki enstrüman üzerine klasik müzik eğitimi alan Gemma Chan Drama yanında görüyoruz ki başka sanat dallarına da çok meraklı! Belki bir gün piyano veya keman çaldığı bir rolde de onu görebiliriz. 

 

2. Oxford Üniversitesinde Hukuk Okudu.

Oxford, evet; o bildiğimiz meşhur Oxford. Gemma’nın herhangi bir röportajını dinlediyseniz ya da bir şekilde konuşmasını dinlediyseniz bunu daha kolay hazmetmişsinizdir. Prenses Diana edalarıyla çok zarif bir şekilde konuşuyor. Ve işin harika tarafı bize sorarsanız, bu kadar iyi bir eğitim almasına rağmen hayallerinin peşinden koşup drama okuması!
 

 

3. Gemma, Sky One's Project Catwalk'a ulaşan üç modelden biriydi.

“SKY One’s Project Catwalk”; “geleceğin modellerinin” seçildiği bir televizyon programıydı ve Gemma bu programda derece yapmıştı.

 

4. Modellik yaparak drama okulunun parasını ödedi.

Her ne olursa olsun hayallerinin peşinden koşmuş, cidden tebrik ediyorum!

Birçok kişi modellikle köşeyi dönerim diye düşünüp her şeyi bir kenara bırakabilir ama Gemma istiktarlı davranmış.

 

5. 2008 yılında Londra'daki Drama Center'dan mezun oldu.

Nihayet hayatının oyunculuk kısmına gelebildik! İyi ki de geldik. Kazandığı şu anki küçük ama etkili şöhreti hepimize ilham veriyor!

 

6. Captain Marvel’da da rol almıştı.

Aşağıda gördüğünüz fotoğraftaki “uzaylı” Gemma Chan! Ben kendisini “Crazy Rich Asians”dan tanıyordum ancak Kaptan Marvel izlerken hiç fark etmedim!

 

7. Ve şu an “Eternals” ile gözler önünde.

İlham verici bir hayatı ve gıpta edilecek bir sabrı var gibi gözüküyor. Oxford mezunu, kendini geliştirmiş zarif bir kadın. Özellikle de uzak doğulu bir kadın oyuncu olarak ileride Hollywood da yapacakları/yapabilecekleri için çok heyecanlıyım!

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ