Taylor Swift "RED" Albümünü 10 Dakikalık "All Too Well" İle Birlikte Tekrar Yayımladı! Üzgünüz Jack Gyllenhaal... ( Şaka, Değiliz)

Taylor Swift "RED" Albümünü 10 Dakikalık "All Too Well" İle Birlikte Tekrar Yayımladı! Üzgünüz Jack Gyllenhaal... ( Şaka, Değiliz)

Taylor Swift; dinleyicisinin özgüvensiz insanlar tarafından dalga konusu olduğu, pop dünyasında sanat yapmaya çalışan, derdi hala duygularını yansıtmak olan medyanın bildiği nadir iki üç müzisyenden biri artık.

Ve eğer Taylor’ı az da olsa takip ediyorsanız eğer bilirsiniz ki; kendi şarkılarını kendi yazıyor.

Ancak yaklaşık 2 sene önce eski müziğinin legal haklarını kaybetmişti. Bu nedenle de yeni bir planla gelip, her şeyi yeniden kaydetmeye başladı; Taylor’s version.

Bugün de “We Are Never Ever Getting Back Together” ve “I Knew You Were Trouble” gibi şarkılardan hatırlayacabileceğiniz “RED” albümü tekrardan yayınlandı!

“RED” Taylor Swift’in müzik kariyerinin yönünü ciddi mana da değiştiren bir albüm olmuştu, çünkü bu albüm de eskiden sahip olduğu “çocuksu country kızı” sesi/görüntüsünden kurtulup daha pop sesli olgun şarkılar ile birlikte medya ve dinleyicisi üzerinde farklı bir imaj çizmeye başladı. Zaten daha sonraki albümlerde neler olduğunu biliyorsunuzdur, anlatmama çok da gerek yok diye düşünüyorum.

 

“RED (Taylor’s Version)” da daha önce duymadıklarımız, şarkıların Taylor’ın direk koymak istediği biçimdeki versiyonları ve bir de şey, 10 dakikalık “All Too Well” var.

 

Bilmeyenler için “ All Too Well” Taylor’ın başta çok kişisel olduğunu ve onun dışında kimsenin seveceğini düşünmediği düşündüğü ancak “All Too Well”, bazı sanrısal sebeplerden dolayı diyelim, neredeyse herkesin albümdeki favori şarkısı oldu.

 

Bu arada “All Too Well”; “Brokeback Mountain” ve “Spider-Man: Far From Home” gibi filmlerinden tanıyor olabileceğiniz Jack Gyllenhaal hakkında, SÜRPRİZ! Bu harika şarkının şerefine de yarın başrollerini Sadie Sink ve Jack Gyllenhaal’ın paylaşacağı “All Too Well” kısa filmi yayınlanacak! 

Son olarak da "All Too Well"in 10 dakikalık versiyonundaki en sevdiğim sözü yazmak istiyorum;

"And I was never good at telling jokes but the punch line goes
I'll get older but your lovers stay my age"

Teşekkürler, Jack Gyllenhaal. 

 

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ