2010’ların Başındaki Bu Berbat Moda Trendlerini Hatırlıyor Musunuz?

2010’ların Başındaki Bu Berbat Moda Trendlerini Hatırlıyor Musunuz?

2010’ları geride bıraktığımıza göre artık geçmiş yıllarda yaptığımız ve giydiğimiz saçma sapan şeyler hakkında konuşabiliriz. Geçmiş yıllarda değil tam olarak, Türkiye batıda başlayan trendlere geç ayak uydurduğu için bazılarını hala daha yapıyoruz. Ancak bunu kötü bir manada da demiyorum, çünkü eski trendler dönüp dolaşıp yine ayağımızın ucuna geliyor. Ne isterseniz onu giyin sizin zevkinize kalmış!

1- Lita Ayakkabılar

Kadınların bunları deli gibi giydiğini çok iyi hatırlıyorum. Facebook da ve tumblrdaki tüm moda sayfalarında illaki fotoğrafları oluyordu.

Aşağıda gördüğünüz gibi bunların her türlü rengi vardı ve her şeyin altına giymeye çalışıyorduk.

2- Dolgu Topuklu Spor Ayakkabılar

En çok anlam veremediğim hep bu ayakkabılar oldu. Spor yapmak mı istiyorsun yoksa yapmamak mı? Bu ayakkabıları Duygu Özaslan’ın falan giydiğini hatırlıyorum 2014-2015’de.

3- Önü Kısa Arkası Uzun Etekler

Bunu seviyordum çünkü bazı elbiselerde hoş duruyordu.

4- Kot Pantolon Şeklindeki Taytlar!??!?

Bunu hatırladığım an dünyam başıma yıkıldı çünkü bu trendin kurbanlarından biriydim. Kilolu insanlar durumumu anlayacaktır çünkü tombul olduğunuza kot pantolon çok daha rahatsız edici bir hal alıyor ve buna bir çözüm istiyorsunuz. Acı günler…

5- Triangl Bikiniler

2015 yazında ya da 2017 yazında bir anda ortaya çıkmıştı. Ünlülerin giydiğini görmüştüm sonra bir baktım tüm mağazalarda satılıyorlar. İlginç bir dönemdi.

Bu arada bir bilgi, triangl bikiniler Avustralyalı bir marka tarafından oluşturulmuş.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ