Rihanna ve Jennifer Lopez’i Hiç Böyle Görmediniz! Görseniz Baya İyi Olurdu Aslında…

Rihanna ve Jennifer Lopez’i Hiç Böyle Görmediniz! Görseniz Baya İyi Olurdu Aslında…

Aranızda izleyen var mı bilemiyorum ancak the Crown 4. Sezonu izleyip Prenses Diana’nın yeme bozukluğu olduğunu öğrendikten sonra benim açımdan birçok şey değişmeye başladı.

İlk önce yeme bozukluğu nedir onu araştırdım, ardından da youtube’de yeme bozukluğu olan kişilerin nasıl atlattıkları ve bu hastalığa nelerine sebebiyet verdiğini anlattıkları videolar izledim. Birçoğu instagram da gördüğü insanların, televizyonda izledikleri ünlülerin inanılmaz gerçek dışı vücutlarına ulaşma hayalinin onlar da takıntı haline geldiğini söylüyordu. Bu neden bugün size hepimizin yıllarca beğenerek izlediği, dinlediğini iki kişinin mükemmel olarak gözüken vücutlarının aslında mükemmel olmadığını ve mükemmel olmamanın normal olduğunu açıklamak istiyorum.

Jennifer Lopez 52 yaşında, karın kasları ve bacaklarında selülit var!

Çünkü o bir insan. Bir milyoner olarak en iyi beslenme uzmanları ve spor hocalarıyla çalışmasına rağmen bacağındaki selüliti yok edemiyor. Kadınların %95’inde bulunan, doğamızın bir parçası olan selülit. 

Ve gördüğünüz gibi pozisyonuna göre derisi büzüşüyor ve oturduğunda göbeği ortaya çıkıyor. Çünkü 1. deriye sahip olmak zorunda, o bir insan, 2. organlarının vücudunun içerisinde bir yerlere yerleşmesi gerekiyor.

Rihanna 33 yaşında, iç çamaşırı markası sahibi bir milyarder ve bacakları kalın!

Değinmek istediğim bir şey daha var, yazdıklarımla kilo almanın veya sağlıksız beslenmenin reklamını yapmıyorum ya da bunu desteklemiyorum (?). Sadece demek istediğim kalın bacaklarınızın, selülitlerinizin ya da yağlı göbeğinizin sizin güzelliğinizle alakası olmayışı ve bunların sizi çirkin kılmayışı. Önümüzdeki seneler içerisinde yine trend değişip bu sefer selülit moda olabilir, işte o durumda da siz “body goals” olursunuz ve bu kadar hızlı değişimden de anlayabilirsiniz ki ideal vücut diye bir şey olamaz, sağlıklı vücut olabilir.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ