2022’nin En Çok Beklenen 8 Filmi!

2022’nin En Çok Beklenen 8 Filmi!

Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle ertelenen filmler bu sene ekran yüzü görmeye başladığı için 2021 yılı film açısından dolu dolu geçen bir sene oldu/oluyor. Önümüzdeki sene daha da dolu ve heyecanlı olacak. En azından temennimiz bu şekilde.

2022’nin En Çok Beklenen 8 Filmi:

8. Indiana Jones 5

 29 Temmuz da vizyona girmesi planlanan “Indiana Jones 5 “ filminin yönetmeni James Mangold olacak ve başrolü Harrison Ford canlandıracak!

7.  Avatar 2

İlk filminin 2009 yılında yayınlandığı “Avatar” serisinin ikinci filmi nihayet 2022 yılında vizyona girecek! Başrolünü Zoe Saldana’nın ( Galaksinin Koruyucuları filminden Gamora olarak hatırlıyor olabilirsiniz! )canlandırdığı/seslendirdiği Avatar filminin yönetmeni de ilk filmi ve aynı zamanda “Titanik” filminin yönetmenleğini yapmış James Cameron olacak. 

 

6. Black Panther: Wakanda Forever

İlk filmi 2018 yılında yayınlanan Black Panther’i geçtiğimiz yıl kolon kanserinden dolayı hayatını kaybeden Chadwick Boseman’ın canlandırdığı ( Black Panther için başka birini kadroya dahil etmemişler yani, ancak görüntü nasıl olacak bilemiyoruz! ) 3 Oscar ödüllü, yönetmenliğini Ryan Coogler’ın yaptığı film 11 Kasım da vizyona girecek.

 

5. Thor: Love and Thunder

Yönetmenliğini Ragnarok’tan beri Taika Waititi’nin yaptığı Natalie Portman’ın kadın Thor olarak döneceği film 6 Mayıs da vizyona girecek. 

 

4. The Flash

Nihayet yayınlanacak olan filmin başrolünü yani Flash’i Ezra Miller ( Fantastik Canavarlar filminden hatırlıyor olabilirsiniz! Veyahut “Saksı Olmanın Faydaları” ) canlandıracak. Şu an için planlanan yayınlanma tarihi 4 Kasım 2022

 

3. Spider-Man: Into The Spider-Verse 2

İlk filmi 2018 yılında vizyona giren filmin ikincisi 7 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek!

 2. Doctor Strange In The Multiverse of Madness

“Spider Man: No Way Home’”dan sonra her şeyin daha da karışacağını söylenen Benedict Cumberbatch’in üzerine daha fazla yorum yapmayacağız. Film 6 Mayıs’ta vizyona girecek. 

 

1. Batman

Batman’i Robert Pattinson’ın, Cat Woman’ı Zoe Kravitz’in canlandırdığı film 4 Mart’ta vizyona girecek.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ