"Spider-Man: No Way Home" Biletleri Nihayet Satışa Çıktı !

"Spider-Man: No Way Home" Biletleri Nihayet Satışa Çıktı !

“Spider-Man: No Way Home” hakkındaki kaçıncı yazım bilmiyorum ancak bugünki yazımda sizlere müjdeli bir haber vermek istiyorum ki o da:

BİLETLER SATIŞA ÇIKTI !

Bu film yüzünden kafayı yediğim için her gün Cinemaximum’un sitesini takip eder oldum. Bu sabahta bir işim çıktığı için erkenden bakamadım ancak eve döndüğüm an bir girip bakayım bari deyip siteye tıkladım ve bunca zamandır “ ay burada izlersem harika olur” dediğim sinemada ilk gün biletlerinin hepsi TÜKENMİŞ gözüküyordu!

Kendimi toparlayıp başka bir sinemaya baktım, koltukları seçtim ve kart bilgilerimi seçtim ancak bilin bakalım ne oldu ÖDEYEMEDİM çünkü ben almaya çalışırken benimle birlikte almaya çalışan onlarca insandan biri muhtemelen benden önce davrandı ve biletleri aldı. Siteyi tekrardan yenileyip sıralara baktığımda orta sıra neredeyse bitmek üzereydi ve çok büyük bir telaşa kapıldım.

Herkes farklı bir yerden bağlanarak bir şekilde biletlerimizi almayı başarabildik ve saat şu an bu yazıyı yazarken 13.21. Demem o ki:

 

HIZLI OLUN HEMEN BİTEBİLİR ! !

 

Geçtiğimiz pazartesi Amerika da Spider-Monday diye adlandırdıkları satış gününde film siteleri çökmüştü herkes 3 bilet alacağına 10 bilet alıp diğer artan biletleri 10.000 dolara satmaya çalışınca tabi… Acaba ilerleyen saatler de bizim ülkemizde neler olacak! Bu arada söylemeden edemeyeceğim tabii ki:

 

Kötü Karakterlerin Posterleri Yayınlandı!

Dürüst olmak gerekirse pek de bir şeye benzemiyorlar. Milyar dolarlık şirketsin Disney yapa yapa bunları mı yapabiliyorsun cidden anlamıyorum. Twitter’da ki bazı takıntılı hayranlar daha güzel tasarımlar ortaya çıkarıyor. Hele hatırlarsanız "Spider-Man: Far From Home"’un posteri ne kadar da kötüydü. Utanmadan Tobey’nin vücuduna Tom’un kafasını koymuşlardı….

En azından bu filmde öyle bir durum yok. Vaktiniz varken hemen biletleri almaya çalışın çünkü önümüzdeki 30 dk içerisinde tükenebilir! 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ