She-Hulk'ta Daredevil'i Görecek Miyiz? She-Hulk'ın Fragmanında Kaçırdığınız 5 Detay:

She-Hulk'ta Daredevil'i Görecek Miyiz? She-Hulk'ın Fragmanında Kaçırdığınız 5 Detay:

Uzun zamandır beklenen -pek de değil- (tartışılır) Disney+ dizisi She-Hulk: Attorney at Law'ın ilk fragmanı yayınlandı!

 

MCU, Hulk ve Bruce Banner'ı düzgün bir şekilde tanıtmadan önce She-Hulk fragmanı yayınlandı. Görünüşe göre herkesin She-Hulk ve Jennifer Walters'ın kim olduğu konusunda kafası karışmış durumda.

 

She-Hulk'ta bilmediğimiz ve karşılaşacağımız birçok yeni karakter ve birçok olası Marvel film referansı var. O halde hemen başlayalım:

 

 She Hulk kimdir? Bruce Banner İle İlişkisi Nedir?

Jennifer Walters (She-Hulk), kısaca Bruce Banner'ın genç kuzenidir. Jennifer Walters, çizgiromanlar da  NYC bölge savcısının avukat yardımcısı olarak çalışıyo ki buradan da Banner ailesinin ne kadar zeki olduğunu anlayabilirsiniz. 

 

Örümcek Adam ile HeadMen’i yendi, Bölge Savcı Yardımcısı oldu ve New York Şehri bölge savcısı Blake Tower için çalışmaya başladı.

 

Blake Tower Kimdir?

Blake Tower, New York Güney Bölgesi bölge savcısıdır. Daredevil de adını daha önce duymuş olabilirsiniz çünkü Blake Tower 12 bölüm boyunca dizide yer aldı. Jennifer Walters'ın Blake Tower ile çalışması, Daredevil'i She-Hulk: Attorney at Law'da görme olasılığımızı artırıyor.

 

Jennifer Walters Nasıl She-Hulk Oldu?

Çizgi romanlarda She-Hulk'un çıkış hikayesine göre Jennifer Walters bir gün bir kazada ağır yaralanır (She-Hulk fragmanında da buna benzer bir sahne koymuşlar) ve Bruce Banner ona kanını verir. Bruce Banner'ın mutasyona uğramış kanı Jennifer Walters'a geçtiğinde, She-Hulk olur. She-Hulk fragmanında kaza sahnesini gösterseler de, fragmanın ilerleyen saniyelerinde laboratuvar sahnesinde Jennifer Walters, She-Hulk olmak istiyormuş gibi bir sahne koymuşlar.

 

Ayrıca Profesör Banner'ın She-Hulk'a dönüştükten sonra She-Hulk'a nasıl zıplayacağını ve dövüşeceğini öğrettiği olası sahneleri de görüyoruz.


 

She-Hulk'ın Düşmanları Kimler?

She-Hulk: Attorney at Law'ın fragmanında daha önce gördüğümüz ve görmediğimiz birçok ilginç insanla karşılaştık.

 

1. Emil Blonsky (Abomination)

Emil Blonsky'yi ilk Hulk filminden tanıyor olmalısınız. Eski karakterlerin geri döndüğünü görmek her zaman çok heyecan vericidir.

 

Emil Blonsky, General "Thunderbolt" Ross tarafından komuta edilen ve New Mexico'daki ABD Hava Kuvvetleri üssüne sızan ve Hulk olan nükleer fizikçi Dr. Blonsky, ABD'nin savunması için hayati önem taşıyan üste füzeleri sabote etmek için üç girişimde bulundu.

 

2. Titania

Jameela Jamil'in canlandırdığı Titania, çizgi romanlarda bir süper kötü olarak başladı ve daha sonra bir anti-kahramana dönüştü. Titania ayrıca çizgi romanlarda Avengers'a karşı savaşmıştı.

 

3. Frog Man

She-Hulk: Attorney at Law'ın fragmanından da anladığımız üzere dizide bolca komedi unsuru yer alacak. Elbette, kurbağa kostümü içinde savaşan Frog-Man gibi bir kötü adam olmalıydı. She-Hulk'un çıkış hikayesini göreceğimiz için dizide daha çok sokak seviyesinde dövüşler göreceğiz

 

Profesör Banner ve Jennifer Walters'ın içki içtiği bar, Eddie'nin (Venom) oturduğu bara benzemiyor mu?

She-Hulk ve Venom'un birbiriyle ne kadar ilişkili olduğunu bilmiyoruz ama Marvel Comics'te her şey Spider-Man'e bağlanabilir. Sonuçta Örümcek Adam, Stan Lee'nin en sevdiği karakterdi.

 

Düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ