"Hawkeye" ile Yelena Belova Sonunda Tanıştı! 4. Bölüme Kadar Yaşananları Tartışıyoruz:

"Hawkeye" ile Yelena Belova Sonunda Tanıştı! 4. Bölüme Kadar Yaşananları Tartışıyoruz:

Birkaç saat önce 4. bölümü yayınlanan “Hawkeye” dizi hakkında ve bölüm hakkında konuşmamız gerekenler var.

Dizinin Gidişatı Ne Durumda? İzlemeye Değer Mi?

“Hawkeye” hakkında filmlerde üstünkörü bahsedilmiş olaylara ve detaylara değinildi geçtiğimiz bölümler boyunca, çizgi romandaki lakabıyla genç yenilmez Kate Bishop karakteri tanıtıldı.

Kate Bishop’a şu ana kadar içim ısındı, izleyiciye Peter Parker’ımsı bir his veriyor; çocuksu ve garip.

 

Clint Barton yani Hawkeye ise aslında gördüğümüz ve bildiğimizden daha yetenekli olduğunu anlıyoruz bu diziyi izlerken. Kanımdaki bozkırlı kız bir anda ata sporuyla tanışıp bina tepelerine ok fırlatmak istiyor şu an. Diziyi izlerken insanın okçu olası geliyor adeta, en azından ben böyle hissettim.

 

Dizi ise genel olarak biraz yavaş ancak akıcı olarak ilerliyor. Noel/ Yılbaşı teması ve dizinin Newyork da geçmesi de görsel mana da insanı cezbettiği için yavaş ilerlese bile izletiyor.

Birazdan diyeceklerimi “Only Murders in the Building” izlerken de demiştim ve sonradan dediklerimden utandım ancak bir süperkahraman dizisi için yeterli miktarda gizem unsuru bulunduğunu düşünmüyorum. Diziyi “Acaba bir sonraki bölümde ne olacak?” telaşıyla izlemektense “Hoş bir havası var…” diyerek izliyorum fakat; bu durum önümüzdeki bölümlerde değişecek gibi duruyor çünkü:

Yelena Belova Sonunda Hawkeye ile Tanıştı!

Yelena karakterini “Black Widow”dan hatırlıyor olmalısınız. Yelena Belova, Natasha Romanoff’ın kardeşi ve aynı zamanda “widow”lardan biri.

E “Hawkeye” ile Ne Alakası Var?

“Black Widow”un son sahnesinde; Yelena, Natasha’nın mezarının başındayken Yelena’nın “patronu” Natasha’nın ölmesinin sebebinin Clint Barton olduğunu söylemişti. Yelena da olaylardan habersiz Natasha’nın intikamını almaya çalışıyor anlayacağınız.

Bu bölüm ilk defa önümüzdeki bölüm için çok heyecanlandım. Yelena ile konuşabilecekler mi Kate “Hawkeye”ın yanına dönecek mi göreceğiz.

Acaba Önümüzdeki Bölüm Neler Nolacak?!

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ