"Spider-Man: No Way Home" Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

"Spider-Man: No Way Home" Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

 

 

“Spider-Man: No Way Home”; Spider-Man üçlemesinin son filmi ve muhtemelen MCU’nun gelmiş geçmiş en büyük filmi olacak. Hatta MCU’yu boş verin, tarihin en çok izlenen filmi bile olabilir!

Multiverse sayesinde göreceğimiz eski karakterler ve diğer Spider-Man’ler ile tanışma heyecanı olsun, Spider-Man: No Way Home herkesin dilinde. Marvel’dan Eternals filmi ve Hawkeye dizisi de olsun başka yapımlar da gösterimde olmasına rağmen herkes “No Way Home” hakkında konuşuyor.

ABD de Dahil Birçok Ülkede Biletler Satışa Sunuldu!

Birçok Spider-Man hayranının gece uykusundan kısıp saatlerce açılış günü biletlerini almak için bilet sitelerine yüklenince, siteler çökmeye başladı!

 

 

“Spider-Man: No Way Home” 17 Aralıkta vizyona girecek!

Biletler Türkiye de Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Biletlerin satışa bugün birçok ülkede satışa sunulacağını öğrendiğimden beri cinemaximum gibi film sitelerini inceliyorum fakat gözüken o ki Türkiye de biletler henüz satışa çıkmadı.

Saatlerdir her türlü film sitesini inceliyorum ancak Türkiye de ne zaman satışa gireceği ile ilgili net bir cevap bulamadım ancak eminim ki yakın zamanda biletler satışa çıkar, siteleri takip etmeyi unutmayın! 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ