Robert Dawney Jr. 'dan Umut Kıran Açıklama

Robert Dawney Jr. 'dan Umut Kıran Açıklama

Hepimizin sevdiği Marvel karakteri İron Man..

İlk vizyona girdiği tarihten itibaren gönüllerde taht kuran Tony Stark, İron Man olmadan önce silah üreten bir şirketin sahibidir. Şirketinde üretilen üst kalite silahların yok etme gücü diğer üreticilere göre çok daha fazladır ve bu durumla gurur duymaktadır. Üretilmiş olan bu silahların kimler tarafından kimler için kullanıldığını hiç düşünmeden sadece satmaya odaklanıp para kazanmayı kazandığı parayı en kaliteli şekilde eğlenerek değerlendirmeyi seven genç bir girişimcidir. Ancak İron Man olduktan sonra işler biraz değişir. İron Man olduktan sonra bazı şeylerin farkına varıp bu teknolojinin sadece yardım ya da tabiri caizse kahramanlık için kullanılmasını hedefler. Böylelikle Stark Endüstri şirketi artık bir yenilikçi teknoloji şirketi haline getirilir. O zamandan dan sonra Tony Stark her zaman ihtiyaç duyanların yardımına koşmaya başlar…. Mesela evren. smiley

Marvel’ın Agenvers serisinin son filmi olan End Game’de ise Tony Stark Thanos ve ordusundan evreni sonsuza dek kurtarabilmek için kendi hayatını feda eder.

“Dahi, milyoner, zampara, hayırsever…”

Filmi izledikten sonra Tony Stark’ın öldüğünü net bir şekilde görebiliyoruz. Ancak End Game yayınlandıktan sonra Robert Downey Jr.’a “Tony Stark dönecek mi ?” diye sorulduğunda Marvel evreninde her an herşey olabilir diyerek bir açıklamada bulunmuştu. Bu açıklama anlaşılacağı üzere de bizler İron Man’i görmeye devam edebileceğimiz ihtimalini düşünerek umutlanmıştık.

Ancak yeni bir açıklamada bulunan Robert Downey Jr. Şu sözleri dile getirdi.

 

“Savaş benim için sona erdi. Daha farklı fırsatları değerlendirmek istiyorum.”

 

Bu açıklamadan sonra sanırım diyebilecek bir şey kalmadı. Üzdün bizi Tony Stark!

Biz Marvel severler olarak seni hep Tony Stark olarak tanıyacağız.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ