"Spider-Man: No Way Home"dan Yeni Bir Fotoğraf DAHA Sızdırıldı!

"Spider-Man: No Way Home"dan Yeni Bir Fotoğraf DAHA Sızdırıldı!

Herhangi bir teknolojik alet kullanan ya da çocuğu olan bir insan elbet ki Spider-Man adını duymuştur. Twitter da reklamını görmek olsun, sinema da filmini izlemek olsun ya da çocuğunun kalem kutusunda yüzünü görmek olsun; Spider-Man ciddi anlam da sürekli bizlerle, gözler önünde. Ve bundan olsa gerek MCU’nun (muhtemelen şimdilik) son Spider-Man filmi, Spider-Man: No Way Home’dan sürekli bir şeyler sızdırılıyor (!). 

 

Başka bir gün olmasın ki herhangi bir “No Way Home” sızdırılma haberi görmeyelim.  Bugün de o günlerden biri. Şahsen gidip sızan fotoğrafa bakmadım ancak sosyal medyaya giriş yaptığım andan itibaren bilgi bombardımanına uğradım.

Dedikodulara göre bugün de eski Spider-Man’lerimiz ile ( Tobey McGuire ve Andrew Garfield) MCU’nun Spider-Man’inin beraber gözüktüğü bir fotoğraf sızdırılmış. 

 

Milyar Dolarlık Şirketler Böylesine Büyük Bir Sızıntıya Nasıl İzin Verebiliyor?

Bu soru kafamı ciddi anlamda kurcalıyor. Daha önceki filmlerde bu kadar çok şey görmemiştik, özellikle Avengers: Endgame gibi büyük bir filmde bile bu kadar sızıntı olmadı.

Ayrıca bilmiyorum fark ettiniz mi ancak film hakkında çok fazla promo yapmıyorlar, “Ne saçmalıyorsun herkes film hakkında konuşuyor!” diyebilirsiniz ancak 1 ay kaldı hala fragman yok. Zahmet oldu geçen gün bir tane teaser afiş yayınladılar. Kısacası anlayın, hiçbir şey yapmıyorlar!

Yine de izleyecek miyim filmleri? Evet. İzlerken de baya eğlenirim muhtemelen. Hollywood palyaçosu olmak böyle bir şey, siz de büyük ihtimalle böylesiniz! Biraz daha bekleyelim bakalım, daha neler çıkacak!

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ